Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча чорного кольору р.46 179823S
Країна виробник: Україна
Виробник: Exclusive
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 46 |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 47 см |
| Довжина виробу (см) | 61 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 90% коттон, 10% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 244 ₴





