Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кофта жіноча жовтого кольору р.44 180139S
Країна виробник: Україна
Виробник: MODAL
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 46 см |
| Довжина рукава (см) | 54 см |
| Ширина по плечах (см) | 30 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modal |
| Вид виробу | Кофта |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | В'язання |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 155 ₴





