Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий чорного кольору р.38 179144S
Країна виробник: Україна
Виробник: Sport
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 38 |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 13 см |
| Ширина по плечах (см) | 54 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 58 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 14 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 40 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Верх | Футболка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | 100% бавовна |
- Ціна: 729 ₴





