Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці чоловічі чорного кольору р.41 178491S
Країна виробник: Україна
Виробник: CNND
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Довжина устілки (см) | 25,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNND |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Гума |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шльопанці |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | 41 |
| Склад | Павлоград |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 357 ₴





