Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка чоловіча м'ятного кольору р.L 177521S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 51 см |
| Довжина виробу (см) | 64 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Склад | 92% бавовна, 8% лайкра |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | М'ятний |
- Ціна: 325 ₴





