Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі для дівчинки чорного кольору р.33 175974S
Країна виробник: Україна
Виробник: Башили
Категорія: Для дітей
| Розмір | 33 |
| Відповідає розміру | 32,5 |
| Довжина устілки (см) | 20,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 0,5 см |
| Висота підборів (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5,5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Башили |
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 324 ₴






