-40%


Сорочка жіноча джинсова синього кольору р.M 174959S
357 ₴
214 ₴
- Готово до відправки
- Код: 174959_!203874_M
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сорочка жіноча джинсова синього кольору р.M 174959S
Країна виробник: Україна
Виробник: Wrangler
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 51 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Ширина по плечах (см) | 38 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wrangler |
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 100% джинс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | M |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Casual |
- Ціна: 214 ₴




