Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка чоловіча білого кольору р.44-46 172808S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 20 см |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 70 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Склад | 100% коттон |
| Стиль | Casual |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 227 ₴





