Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна жіночі синього кольору р.36/37 171020S
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
| Розмір жіночого взуття | 36/37 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шльопанці |
| Матеріал верху | Піна |
| Розмір | 38/39 |
| Сезон | Літо |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 179 ₴






