Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани чоловічі темно-коричневого кольору р.28 163983S
Країна виробник: Україна
Виробник: Fashion
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 28 |
| Відповідає розміру | 40-42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Посадка (см) | 22 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 78 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 99 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Всесезонний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 27 |
- Ціна: 357 ₴





