Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси чоловічі прямі темно-синього кольору р.29 155457S
Країна виробник: Україна
Виробник: Soloveiko
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 29 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 46 см |
| Посадка (см) | 24 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 79 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 103 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Всесезонний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | 75% котон, 20% поліестер, 5% еластан |
- Ціна: 586 ₴





