
Лосини жіночі напівбатальні з тканини рубчик бежевого кольору р.3XL 155222S
382 ₴
- Немає в наявності
- Код: 155222_!152646_3XL
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Лосини жіночі напівбатальні з тканини рубчик бежевого кольору р.3XL 155222S
Країна виробник: Україна
Виробник: Soloveiko
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 3XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 41 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 92 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 90% коттон, 10% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Рубчик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд виробу: | Лосини |
| Категорія | Для жінок |
| Посадка | Середня |
| Виробник | Soloveiko |
| Розмір | 3XL |
| Властивості тканини | Еластичність, Стрейч |
- Ціна: 382 ₴




