Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Балетки дитячі салатового кольору однотонні р.30 154413S
Країна виробник: Україна
Виробник: Scarlett
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 30 |
| Відповідає розміру | 29 |
| Довжина устілки (см) | 18,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 4,5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scarlett |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Балетки |
| Категорія | Для дітей |
| Розмір | 30 |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 162 ₴






