Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси жіночі зелені р.26 143509S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 26 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 42 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 77 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 104 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 125 ₴





