Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Краса врятує світ

Краса врятує світ

Відома фраза у всьому світі - «краса врятує світ». Навіть якщо це і не зовсім так, то краса напевно є важливою складовою життєвого потенціалу. Розуміння досконалої краси у кожної людини на планеті своє. Однак існують і стандартні ідеали, яким поклоняється громадськість. Ось таким загальноприйнятим стандартам і присвячений міжнародне свято.

Основним показником краси є конкурс на найпривабливішу представницю жіночої статі на районному або міжнародному рівні. Конкурси краси сприяють розвитку подальшої кар'єри переможниці, а в середньовіччі вважалося, що краса є основним атрибутом відьом, яких після спалювали на вогнищах.

Історія

Завдяки революційним проривів 20 століття багато громадських індустрії (медицина, промисловість та ін.) Мали прискорений розвиток, в тому числі і косметична галузь. Після закінчення другої світової війни було засновано Міжнародну організацію по косметології та естетики. На одному із зібрань організації було прийнято рішення про створення офіційного свята. Таким чином, з 1995 року у святкується Всесвітній день краси.

Сам питання визначення стандартів краси піднімався ще в стародавні століття. І у кожної раси це був свій ідеал, наприклад:

- У Єгипті цінувалися жінки зі стрункою фігурою і правильними рисами обличчя.
- У Греції - спортивної статури дівчата з великими особами.
- Китай славив маленьких азіаток, з мініатюрними ступнями.
- Середньовічна Європа визнавала скромних і доброзичливих леді.

Таке безладне формування краси відбувалося до початку 20 століття. Переступивши через поріг межвековья, вся краса стала підвладною профільним фахівцям: модельєрам, косметологів, перукарів, фітнес тренерам і пластичних хірургів. Сьогодні модною вважається природна краса, яка не женеться за світовими стандартами.

Традиції

9 вересня наступає рай для жінок і доглянутих чоловіків. Адже в цей день працюють всі косметичні салони і магазини, більшість з них надають святкову систему знижок. Це стосується також косметичних салонів і тренажерних залів.

Серед фахівців індустрії краси проходять різні конкурси та показові майстер класи. У них беруть участь перукарі, візажисти, стилісти і косметологи, які розповідають про те, як правильно за собою доглядати в домашніх умовах.

Для представниць прекрасної статі проходять різні розважальні заходи на кшталт місцевих конкурсів краси та святкових концертів.