Корзина
269 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Свічники

Свічники в сучасному декоруванні

Це дивовижне пристосування може стати справжньою зіркою інтер'єру. Разом зі свічкою вони представляють один ансамбль. Купити свічники для декору простору можна в нашому магазині. Цей атрибут відмінно впишеться і в класичний стиль кімнати і в модерн.

Історія створення

Перші вироби майстрували з олова, бронзи і срібла. Вони були грубі і виконували лише функцію тримання свічки. З 16 століття їх старанно прикрашали різьбленням і дорогоцінними каменями. Це були твори мистецтва, а не просто корисна річ. У 18 столітті з'явилися вироби з металу химерних форм. А також після появи порцеляни, стали виготовляти цікаві і витончені світильники з цього матеріалу. Мода на литі чавунні підставки з'явилася в 19 столітті.
Сучасні виробники пропонують всі можливі за типом і формою вироби, які стильно виглядають в різних інтер'єрах.

Види і етикет використання

Свічники недорого бувають ковані. Їх переважно ставити поруч з каміном або використовувати в урочистих заходах. Такі вироби виглядають дуже презентабельно і здатні ефектно підкреслити важливість моменту. Особливо їх застосовують в декорації весіль. Вони витончені і довго зберігають первинний вигляд.
Керамічні вироби можуть бути використані в повсякденному житті і в оформленні званих обідів. Розміри цих моделей дуже різні. Деякі виглядають зовсім просто, а інші вигадливо прикрашені. Вони відрізняються за кількістю свічок, які можна встановити. Керамічні ажурні моделі використовують як аромолампи.
Соляні, дерев'яні та кришталеві менш популярні, але теж затребувані. Переглянути запальнички.
Якщо ви замовили свічники в інтернет-магазині, то потрібно знати правила етикету при їх використанні:
• в високі моделі ставлять низькі свічки;
• в низькі вироби - довгі свічки;
• на святковому столі такий атрибут повинен бути виконаний з того ж матеріалу, що і посуд;
• свічки завжди відповідають оздобленню столу;
• червоні свічки використовують на Новий рік і Різдво.

Вишукана прикраса

Ви можете замовити свічники оптом різних стилів. Такий виріб доречно буде виглядати на романтичному столі, на тематичну вечірку або урочистому заході. Особливою популярністю користуються такі сувенiри, виконані в квіткових мотивах і з рослинним орнаментом. Але і абстрактні форми дуже привертають увагу.
Свічники в Україні прикрасять будь-яке приміщення або меблі. Soloveiko.com.ua пропонує опт і роздріб дешево.