Корзина
298 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Хлопавки пневматичні та піротехнічні

Хлопавки

Сьогодні хлопавки - це незмінний атрибут дитячих свят. Неможливо собі уявити святкування Нового Року без них. Вони полюбилися дорослим і дітям. Існує кілька видів, одні вистрілюють конфетті, інші стріляють серпантином, а треті йдуть з маленькими сюрпризами. Вони можуть бути різних розмірів і форм.

Трохи історії

Прототип сьогоднішньої хлопавки вперше з'явився у Франції там, в блискучі обгортки загортали цукерки. Такі згорточки вішали на новорічну ялинку і підносили, в якості подарунків. Ця ідея сподобалася кондитерові з Британії Томасу Сміту, він привіз прототип хлопавки на батьківщину. Через деякий час він урізноманітнив такі згортки, при відкриванні вони плескали і в різні боки розліталися іскри. Замість цукерок всередині був маленький сюрприз. Такі вироби називали «козачками», вони користувалися величезною популярністю в Британії, пізніше поширилися по всій Європі.

Сьогодні купити хлопавки можна ручної роботи, і вартість досягає двох тисяч доларів. Для масового використання випускають хлопавки з персонажами з популярних мультфільмів. Виробляти у великій кількості їх стали з 1890 року, вони полюбилися дорослим і дітям. Після того, як відкрилося масове виробництво в Китаї, стало можливим купувати хлопавки недорого.

Фабрика Томаса Сміта з 1950 року випускала до 50 мільйонів виробів на рік. Але з відкриттям виробництва в Китаї продажі різко впали, і в 1998 році компанію довелося продати.

Сучасні

Сьогодні купують хлопавки в Україні напередодні Нового Року. Близько 90% виробленої продукції продається саме в цей період. Вони звучать під бій новорічних курантів практично в кожному будинку. Такі розваги при правильному використанні абсолютно безпечні, їх можна довірити дітям, зрозуміло під наглядом дорослих.

Досить часто, вони використовуються на всіляких урочистостях. При святкуванні весілля, випускних вечорів, відкриття нових закладів, презентацій і днів народжень. Хлопавки в інтернет магазині коштують набагато дешевше, ніж в магазинах або на ринку. Їх вміст може бути найрізноманітнішим:

• Довгий серпантин;
• Зірочки;
• Сердечка;
• Фольга та багато іншого.

Вибирають, чим буде стріляти в залежності від характеру свята. Купити хлопавки оптом можно в нашому інтернет магазині за найнижчими цінами. У нас широкий асортимент товару та висока якість. Soloveiko.com.ua реалізує товарі оптом і в роздріб.