Корзина
269 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Ялинки штучні

Шанувальникам грінпісу штучні ялинки

Штучні дерева - це приваблива пропозиція для тих, хто хотів би менше шкодити навколишньому середовищу, а також не витрачати багато грошей на придбання живого дерева щорічно. Виклавши один раз невелику суму на штучну красуню, Ви будете радувати свою сім'ю щорічно. Ялинки штучні оптом - прекрасне придбання для великої родини! Прикрашайте свій будинок правильно!

Історія

Звичайно, історія самої новорічної красуні і її прикрас досить давня, але ось історія не справжнього дерева трохи молодше. Варто поглянути на сучасні штучні ялинки, як стане ясно, що з'явилися вони відносно недавно.

Історики розходяться в думці, але вважається, що перші не натуральні новорічні дерева були зроблені в Німеччині в XIX столітті. Спочатку штучні дерева виготовлялися з пір'я птахів, забарвлених в зелений колір.

Так як новорічне дерево, швидше, лише один із символів свята, стало можливим використовувати його в якості штучного. На сьогоднішній день полімерна індустрія винайшла безліч різноманітних матеріалів, з яких можна виготовляти несправжні дерева.

Перше місце серед матеріалів, з яких виготовляються не натуральні, займає пластик різних типів. Також популярність придбали ялинки, зроблені з металів, наприклад, алюмінію.

Зважившись придбати таку ялинку, Ви робите вибір на користь якісного недорогого аналога справжнього дерева, який прослужить Вам багато років вірою і правдою.

Як обирати

Отже, Ви зважилися придбати ялинки штучні недорого. Дивлячись на новорiчний асортимент товарів, стає зрозумілим, що всі ялинки різні. Але як обрати саме ту, що Вам необхідна?

1. Колір. Перше, що кидається в очі, коли ми обираємо новорічні іграшки, ялинки - це колір. Обирайте таке дерево, яке буде максимально приємного кольору для Вас. Ялинки штучні в інтернет магазині - це можливість обрати дерево будь-якого кольору.

2 Розмір. Якщо Ви хотіли б поставити невелику зелену красуню на стіл або ж на полицю, то тоді варто віддати перевагу крихіткам по 30-40 сантиметрів, але ось в будинок можна встановити і величезну, яка буде діставати до стелі.

3. Зручна і міцна я підставка. Звичайно ж, не забудьте оцінити те, наскільки стійка Ваша зелена красуня.

Ялинки штучні в Україні - це гарантія високої якості за приємною ціною. Soloveiko.com.ua реалізує товарі оптом і в роздріб. Ми намагаємося надати безпечні і корисні товари для наших клієнтів! Ласкаво просимо!