Корзина
268 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Розвиваючі та навчальні іграшки

Розвиваючі та навчальні іграшки для дітей

На сьогоднішній день виробники представляють величезний вибір розвиваючих дрібничок. Часом батькам складно визначитися з вибором. Перш ніж робити покупку варто ознайомитися з різновидом і призначенням розваги та оцінити їх користь для дитини.

Класифікація

Вони діляться за віком, по розвитку певних навичок і будовою.

1. Сенсорно-рухові. До них відносяться брязкальця, підвісні іграшки, музичні розваги. Призначені для самих маленьких, сприяють розвитку дрібної моторики, сприйняття кольору, форми і ваги.

2. Сюжетні. М'які іграшки, гумові звірята, неваляшки, персонажі для театру.

3. Піраміди. Вони бувають пластикові, дерев'яні, одноколірні і багатоколірні, з декількох або десятка кілець. Допомагають дитині познайомитися з квітами, формами і розмірами. Вчать дитину послідовно складати кільця, щоб вийшла піраміда. За допомогою цієї іграшки малюк швидко засвоїть поняття «більше-менше», «один-багато».

4. Набори для активних ігор. До них відноситься спортивний і побутовий інвентар. Ці іграшки дозволяють дитині розвивати не тільки мислення, а й виробляти спритність, швидкість реакції і уважність.

Призначення

Коли мова йде про ранній розвиток, батьки готові на все кошти. Бажання виростити маленького генія цілком природно. Сьогодні полиці дитячих магазинів рясніють різноманітними виробами для розвитку і навчання малюків. Можна купити на будь-який вік, вони допоможуть дитині пізнавати світ і заповнять весь вільний час.

Давно минули ті часи, коли іграшки були нерухомими і млявими. Ляльки могли тільки моргати, а машинки потрібно було катати самостійно. Сьогодні купити іграшки для розвитку в інтернет магазині можна найрізноманітніші. Вони призначені для певних категорій дітей. Сьогодні ляльки здатні розмовляти, танцювати, співати і навіть пити чай.

Навчальні іграшки в Україні у вигляді тварин особливо полюбилися дітям. Вони вчать дитину бути добрим і лагідним по відношенню до домашніх вихованців, доглядати і дбати про них.

Старшим дітям можна купити більш серйозну іграшку. Серед хлопчиків популярні космічні станції, біноклі. Для тих, хто мріє стати космонавтом - це буде прекрасним подарунком.

У нашому інтернет магазині представлені розвиваючі та навчальні іграшки оптом та в роздріб. Вони популярні серед дітей різного віку, служать відмінним подарунком до будь-якого свята. У нас можна придбати недорого розвиваючі навчальні іграшки оптом.