Корзина
269 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Музичні іграшки

Навіщо потрібні дітям музичні іграшки

Музичний розвиток в ранньому віці позитивно впливає на весь психологічний розвиток дитини. Коли малюк регулярно слухає музику, він всебічно розвивається, ставати більш спокійним і врівноваженим. Купити музичні іграшки можна для дитини будь-якого віку.

Чому варто купувати

Сучасні іграшки відтворюють не тільки мелодії, звуки природи, крики і гарчання тварин, шум прибою, тріск, писк, сигнали автомобілів і багато іншого. Широкий вибір, представлений виробниками, допомагає батькам купувати розваги для повноцінного розвитку дітей.

Для зовсім маленьких краще вибирати вироби з простими звуками, вони допоможуть дитині зосередитися на грі і зрозуміти алгоритм «натискання-звучання».

У нашому магазині можна купити недорого музичні іграшки для дитини постарше. Вони виконують навчальну і розважальну функцію. Це можуть бути балакучі герої або музичні іграшкові гаджети. Їх можна використовувати в рольових іграх та для самостійної гри.

Великою популярністю серед дітей будь-якого віку користуються музичні інструменти. Вони призначені не тільки для розваги, а й для творчих здібностей і музичного слуху малюка. Переглянути iгровi набори для дiтей.

Види

Відмінним подарунком для малюка буде музична іграшка в інтернет магазині. Батькам варто купувати модель з урахуванням потреб і побажань малюка.

Моделі

Іграшки оптом та в роздріб купують для дітей різного віку, найбільш популярними є:

• Телефони. Ці розваги підходять для діток будь-якого віку, вони будуть цікаві однорічному малюку і дошкільнику.

• Брязкальця купують для самих маленьких. Ними грають дітки з 2-3 місяців, яскраві вироби привертають увагу малюка, стимулюють до рухів: дотягнутися, взяти, потрясти.

• Персонажі з функцією мови. Діти люблять розваги, які повторюють мову. З такими виробами можна грати годинами. Вони використовуються як в самостійних іграх, так і сюжетно-рольових.

• Комплекси для розвитку. Ігрові панелі зустрічаються на ходунках, стільчиках для годування, існують музичні горщики і килимки. Дитина вчиться з їх допомогою натискати на кнопочки, отримуючи натомість красиву мелодію, спів птахів або звуки природи.

У нашому магазині Ви знайдете іграшки оптом в Україні хорошої якості. Тільки у нас можна купити продукцію за найнижчими цінами.