Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Товари для шиття

Товари для шиття ручна робота

Нитки дуже важливий матеріал. Їх застосовують в різних сферах: в медицині, поліграфії та інших галузях. Сьогодні ми не уявляємо, як обійтися без них в побуті. Пропонуємо товари для шиття оптом в нашому каталозі.

Історія створення

Стародавні племена використовували замість ниток жили тварин. У суворому кліматі без одягу із шкур було не обійтися. Трохи пізніше для з'єднання частин вбрання почали використовувати волокна листя і міцні стебла рослин.

Середньовіччя порадувало винаходом ткацького верстата. Пряжа вийшла тонше. Для шиття використовували ці ж нитки.

А ось кістяні голки з'явилися набагато раніше. Вік знахідок археологи датують 20 тисяч років. Вироби з металу виникли пізніше. Найдавніші голки були виявлені в Китаї, Єгипті. В Європу вони потрапили набагато пізніше, близько 10 століття. Основне виробництво було розгорнуто в Німеччині. Продукція йшла на експорт. З 16 століття процес виготовлення був механізований, до цього голки робили вручну.

Правильний вибір

Голка і нитка є в будь-якому будинку. Товари для шиття недорого знадобляться для дрібного ремонту одягу. Допоможуть зберегти її в охайному вигляді. На сьогоднішній день існують голки для ремонту взуття, вишивальні, зі збільшеним вушком і для машинного і ручного з'єднання тканин. Вони відрізняються товщиною і довжиною. Нитки підбираються відповідно до розміру фурнітури.

Купити товари для шиття оптом та в роздріб, значить, правильно вести своє господарство. Не приступайте до роботи без необхідних аксесуарів. Інакше дуже велика голка може пошкодити тонку тканину. І навпаки. Маленькій фурнітурі з'єднати грубу поверхню буде дуже складно. Переглянути органайзери в асортиментi

Не використовуйте в роботі нитку більше ніж 50 см. Інакше вона може весь час плутатися. Для якісної праці потрібно правильно підібрати аксесуари. Професійні швачки рекомендують мати вдома такий обов'язковий набір: кольорові нитки різних розмірів, наперсток, голки неоднакової величини, ножиці, метр, шпильки.

В товари для шиття в інтернет-магазині входить і нитковдягач. Працює така фурнітура дуже швидко і надійно. Дуже добре допомагає людям зі слабким зором, та й іншим буде легше впоратися з процесом протягування нитки в голку.

Якщо обрати товари для шиття в Україні готовим набором, можна значно скоротити час на пошуки всієї необхідної фурнітури. Зберігайте його подалі від вологи і маленьких дітей. Переглянути всi товари для господарства.