Корзина
269 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Тостери

Тостери смачний сніданок

Дуже багато хто любить підсмажений хліб. Однак використовувати для цього сковороди або відкритий вогонь не завжди доречно. Це добре тільки на пікніку. Як же швидко отримати рум'яний хліб в міських умовах? Звичайно ж, замовити тостери оптом або в роздріб і насолоджуватися ароматними скибочками.

Історія створення

Хрустку скоринку спочатку отримували, утримуючи шматочок хліба над вогнем. Іноді користувалися металевими гратами.

Шотландська компанія в 1893 році, винайшла електричний прилад для підсмажування. Значним недоліком першого пристрою була необхідність за ним стежити. А саме для того, щоб привернути скибочку на іншу сторону. Інакше техніка могла згоріти. Було витрачено багато часу на її вдосконалення. Головний прорив стався в 1905 році, після винаходу нихрома. Це допомогло знизити небезпеку при використанні в побуті. До цього кухонна техніка іскрила і диміла.

Прилад, який зміг перевертати тости самостійно створили в 1913 році. З 40 років у США такий сніданок став дуже популярним. Простота і доступність приладу принесла йому величезну популярність.

Що потрібно знати

Як правило, невелика техніка приносить щоденну користь в домашньому побуті. Тостери в інтернет-магазині, призначені для піджарки хлібобулочних виробів. Час приготування йде до трьох хвилин. Синхронно можуть спекти два або чотири шматочки, це залежить від моделі. Ступінь підсмажування регулюється обраним режимом.Шматочок ароматного тосту вдало поєднується з чашкою кави, який можна зварити за допомогою кавоварки.

Дуже важливо враховувати при виборі пристрою наявність піддону для крихт. Таке пристосування дозволяє легко очистити поверхню і містити прилад в акуратності. Якщо купити тостери з функцією розморожування, то з'явиться додаткова можливість отримувати смачний сніданок з морозилки. Готові тости підігріваються завдяки ще одній опції.

Недорогі тостери оптом та в роздріб зазвичай виготовляють із пластику або металу, але це не впливає на їх роботу. Тільки естетичний вигляд.

Правила безпеки

• не встановлюйте пристрій поруч легкозаймистими предметами;
• обов'язково відключати після завершення роботи;
• не допускати контакту з водою;
• не можна смажити хліб, покритий маслом або в упаковці;
• перевіряйте, чи вимкнене прилад перед тим, як почати його чистити;
• діставайте тости щипцями або прихватками.

Тостери в Україні здатні реалізувати мрію про смачний, хрусткий хліб.
Переглянути весь асортимент побутової техніки.