Корзина
269 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Алкометри

Алкометри або варти здоров'я і життя

Прообразом сучасних приладів для вимірювання вмісту алкоголю в крові була «дихальна трубочка», запатентована в 20 столітті німецькою компанією Dräger. Вперше алкометри почали активно використовуватися поліцією з метою виявлення «порушників» правил дорожньо-транспортного руху. Сьогодні популярні пристрої застосовуються на підприємствах, фабриках і різних областях, пов'язаних з людською діяльністю.

Новий алкотестер в Україні здатний за секунди визначити наявність спиртного в організмі. Похибка таких приладів абсолютно унормована, тому що вони підлягають спеціальній метрологічній повірці.

Безпека оточуючих

Як відомо, більшість аварійних і дорожньо-транспортних ситуацій пов'язано з водінням автомобіля в нетверезому стані. Тому вчасно зроблений недорогий експрес тест, попереджає неприємні ситуації і наслідки.

Алкотестери обов'язково передбачаються в транспортних компаніях, що займаються логістикою і перевезенням вантажів. Передрейсові перевірки водіїв - невід'ємна частина робочого процесу.

Показання приладів по вимірюванню спиртного в тілі людини, надаються:

• при процедурі огляду;

• в якості вагомих доказів у суді;

• для визначення стану алкогольного сп'яніння.

Якісний алкотестр в роздріб купити можна на порталі компанії, яка піклується про благополуччя своїх клієнтів. Переглянути аксессуари для авто.

Переваги вибору товарів

Професійні засоби вимірювання, які використовуються в медицині, поліції і контролюючих органах, вимагають спеціальної документації (сертифікати, дозволи) на такі пристрої. Однак нерідко виникають ситуації, коли водіям потрібно швидко визначити, чи можна йому сідати за кермо. У цьому випадку ідеально підійде алкометр в інтернет магазині, який можна придбати за оптовою вартості.

Портативні засоби для вимірювання рівня алкоголю, виконуються у вигляді брелоків з ліхтариками і LCD дисплеями. Купуючи такого надійного «помічника», можна бути впевненим у безпеці водіння. При необхідності, компактний прилад підстрахує від штрафів і непередбачених ситуацій.

Нерідко рекомендується купувати алкометр оптом, тому що він вважається корисною річчю для багатьох водіїв. Компактний аксесуар є багатофункціональним і надійним в сфері автотоварiв.