Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Автомобільні тримачі

Автомобільні тримачі

Люди, які в силу своєї професії проводять більшу частину часу за кермом, намагаються оточити себе корисними пристроями. Вони покликані зробити життя на колесах комфортним. Враховуючи те, що практично всі сьогодні з електронними засобами, для зручного користування ними в автомобілі можна купити автотримачі.

Навіщо вони потрібні

Цей корисний пристрій дозволяє закріпити планшет, телефон або навігатор. Для водія важливо бачити включений навігатор перед очима. Поставивши телефон в таке кріплення, людина за кермом відразу зрозуміє, хто йому дзвонить. Якщо дорога далека розважити пасажирів можна переглядом фільмів на планшеті.

Обираємо тримач за способом кріплення

Автотримач в інтернет магазині можна купити з різним механізмом кріплення. Вони бувають такі:

• Пружинний. Це найпоширеніший варіант, можна купити такий автомобільний тримач недорого. Матеріал виготовлення - пластик. Варто звернути увагу на якість виробу. Якщо механізм зроблений неякісно, ​​виріб почне скрипіти.

• Павук. У порівнянні з попереднім пристроєм, механізм кріплення працює краще і надійніше. Він тримає предмет кріплення за допомогою рухливих ручок з пластичного матеріалу. Матеріал виготовлення - гума або пластик нанесені на метал.

• На магніті. Досить зручний спосіб кріплення. Його практично не видно, складається враження, що пристрій приклеєний. Мінус в тому, що він застосовується в основному для телефонів, тому що прикріпити можна маленький металевий предмет.

• Кріплення пристрою за допомогою жорсткої структури. Цей спосіб найбільш надійний, тримає гаджет з усіх боків досить міцно. З таким кріпленням пристрій точно не впаде. Варто звернути увагу на універсальність, він використовується під певні розміри.

Як встановити

Купити автомобільний тримач оптом та в роздріб в Україні можна з різним способом установки:

• На присосці. Найпростіший спосіб монтажу, сила кріплення буде залежати від якості присоски. Найчастіше присоска кріпиться на скло, тому занадто великі пристрої будуть закривати огляд водієві.

• На грати повітропроводу. Утримується надійно, не закриває огляд, на ньому можна закріплювати будь-який пристрій.

• Клей. Використовується рідко, через складність установки і демонтажу. З плюсів - не обмежує у виборі місця кріплення. Мінус - залишки клею прибирати досить складно.

У нашому інтернет магазині ви знайдете будь-які тримачі оптом за найнижчими цінами. Преглянути весь асортимент автотоварiв.