Корзина
269 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

FM-трансмітери

Трансмітери подорожуємо з музикою

У вашій машині стара магнітола? Немає можливості слухати аудіо в цифровому форматі? Ми знаємо, як вирішити цю проблему. Замовте модулятор недорого для свого автомобіля. З ним прослуховувати сподобалися треки можна в будь-який час.

Що це таке

Трансмітери оптом та в роздріб в інтернет-магазині - це компактні, радіоелектронні пристрої. В їх завдання входить перетворити в FM частоту і відтворити аудіофайли з карт пам'яті, смартфона або ноутбука. подібне придбання відмінна недорога заміна плеєрів і магнітофонів. Таке обладнання налаштовується на одну хвилю з автомагнітолою і не вимагає контакту з передавальним пристроєм. До того ж не боїться вібрацій, пилу, займає мало місця.

Вибираючи автотовари оптом, зверніть увагу на характеристики. Проводове радіоустаткування має великий діапазон дії і кращий звук на відміну від бездротової апаратури. Хоча у другого варіанту перевага - мобільність. Різняться модулятори і відстанню, на якому вони здатні вловити сигнал. Вирішуйте, купити ФМ діапазоном до 92 МГц або до 107,9 МГц.

Підключається апарат в гніздо прикурювача. У комплекті є шнур, пульт дистанційного керування, перехідник для підключення гаджетів. Дуже простий і зрозумілий інтерфейс, легка настройка. Моделі з цифровим екраном більш зручні в експлуатації. Це дозволить водієві контролювати номера треків і отримувати іншу інформацію. Якщо ви вже вирішили придбати FM модулятор оптом, то залишилося тільки зробити замовлення в нашому магазині. Великий вибір автотоварів здивує кожного.

Гідності й недоліки

Головна перевага такого фм-обладнання - вся аудіосистема автомобіля залишиться колишньою. Разом з тим, меломан отримує доступ до сучасних аудіоформаті.

З недоліків слід назвати втрату сигналу в тунелях, низинах. Так як, для роботи пристрій використовує частоти. Звичайно, це відбивається на відтворенні треків, де відсутня стандартне радіо.

Вважається, що можуть виникнути труднощі в великих містах, через велику кількість різних передавачів. Але апарат має вбудований захист. Навіть якщо таке сталося, слід вибирати іншу вільну частоту. В іншому комфорт від експлуатації очевидний.

ФМ модулятор оптом в Україні користується великою популярністю у сучасних водіїв. Він прекрасно замінює застарілі магнітоли і економить гроші на покупку нових аудіосистем.