Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Термометри

Термометри

Ми використовуємо свідчення градусників щодня. Перед виходом на вулицю обов'язково перевіряємо температуру повітря за вікном. Придбати термометри оптом можна в нашому магазині. На сьогоднішній день, їх застосовують в медицині, сільському господарстві та науці.

Історія створення

На той час кілька вчених працювали над приладами, за допомогою яких можна було б вимірювати температуру повітря, рідин, грунту. Галілей створив термоскоп, в якому відбувалося розширення води, а не ртуті. Шкали не було. Так що винахід показувало тільки зміни нагріву, але конкретно градуси - немає. Вдосконалили його через 60 років, додавши шкалу з намистин.

Перший ртутний вимірювальний прилад придумав італієць Санторіо. Він багато років спостерігав за людським організмом і створив градусник завдяки своїм дослідженням. Прилад встановлювали у дворі. Він був у формі кулі з довгастої трубкою, на якій були ділення. Їм вимірювали температуру людського тіла, але він був занадто громіздкий.

Безліч відкриттів в цій області доводиться на 18 століття. Електронні, цифрові або недорогі інфрачервоні термометри доступні сьогодні кожному.

Види та застосування

Такі потрібні нам прилади встановлені майже у всій побутовій техніці. Холодильник зберігає продукти свіжими, духовка допомагає з випічкою. Для праски, пральних машин, різних обігрівачiв, використовуються прості термометри для підтримки температури. Навіть коли ми хворіємо, вдаємося до допомоги градусника. Значить, потрібно купити термометри для повсякденного використання в побуті.

Електронні прилади вимірюють температуру за допомогою вбудованого датчика. Результат виводиться на дисплей в цифровому вигляді. Додатково вони можуть повідомляти про вологість повітря. Деякі функціональні моделі показують час і дату. Термометри в інтернет-магазині працюють від батарейок.

Кріпитися такі вироби можуть на стіну, встановлюватися на підставку або розташовуватися за допомогою магніту на металевій поверхні.

Безконтактні інфрачервоні термометри оптом та в роздріб в Україні дозволяють дізнатися температуру будь-якого тіла. Ними легко користуватися. Ви направляєте промінь на об'єкт, а на дисплеї з'являються дані. Застосовують такі пірометри не тільки на виробництві. З їх допомогою можна легко дізнатися чи є у людини жар. Особливо це актуально для маленьких дітей.

Вибір датчика температури залежить від сфери використання, габаритів і діапазону вимірювань.
Переглянути весь асортимент побутової техніки.