Корзина
298 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Ваги підлогові

Ваги підлогові

Для тих, хто стежить за своїм здоров'ям і красою, прилад для вимірювання маси тіла просто незамінний. У нашому магазині ваги оптом представлені у великому асортименті. Тип пристрою механічний і електронний.

Історія створення

Уже в другому столітті до нашої ери, ваги стали поширеним засобом вимірювання. Першим був рівноплечий пристрій, він з'явилося у Стародавніх римлян і єгиптян.

Галілей придумав гідростатичний прилад. І вимірював з його допомогою щільність тіл.

Ще трохи пізніше з'явилися неравноплечі пристрої, додатково вони були обладнані гирею.

Цікавий факт, що кілограм був визнаний офіційною одиницею ваги тільки в 1918 році.

Для всіх сучасних сфер діяльності, придуманий свій вимірювальний прилад, призначений для зважування конкретних видів продукції. Технології дозволяють дізнатися масу навантаженого вагону в русі та ювелірної прикраси.

Класифікація

Механічні прилади можуть працювати з невеликою похибкою. Так як стрілка на шкалі відхиляється при стисненні пружини. Це дуже простий пристрій. І цілком підійде, щоб контролювати свою вагу в межах встановлених рамок. При покупці потрібно уточнити гранично допустиме навантаження.

Електронні пристрої володіють додатковими характеристиками. Якщо стежити за мінімальною зміною маси, то ваги підлогові в інтернет-магазині порадують точністю вимірювань. У деяких моделях вбудована діагностична система і можна додатково дізнатися подробиці про стан організму. Працюють прилади від батарейок або акумуляторів. Переглянути кухоннi ваги.

Що вважати за краще

Які краще купити ваги підлогові із пластику, скла або металу? Давайте розберемося в цьому питанні.

Скляні платформи зазвичай міцні. Але все одно потрібно бути обережніше, при сильному ударі навіть товста загартована поверхня може розколотися.

Металеві поверхні виглядають дуже стильно в будь-якому інтер'єрі, але не комфортні, при зіткненні зі ступнями, прилад досить прохолодний.

Пластикові платформи - універсальні і прості в догляді. Їх досить протерти вологою ганчіркою і поставити в шафу.

Вага таких приладів досить невелика, габарити дозволяють легко знайти їм місце в квартирі. А колір обирайте з особистих переваг.

Купуйте ваги підлогові оптом або в роздріб в Україні і будете в курсі стану свого організму.