Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Настільні лампи

Настільні лампи для Вашої оселі

Практично жоден сучасний будинок не можна уявити без освітлювальних приладів. Настільні лампи грають одну з ключових ролей в оформленні освітлення. Вони необхідні і дітям, і дорослим для читання, роботи з паперами і комп'ютером. Вибрати настільні лампи оптом і в роздріб Ви зможете прямо на цій сторінці. Ми подбали про те, щоб вибір був максимально великий!

Історія

Історія всього освітлення веде нас у глибоку давнину, в ті далекі часи, коли людям тільки-тільки став доступний вогонь. Спочатку його використовували для приготування їжі і зігрівання в холодну пору року. Люди не вміли розводити багаття, тому їм доводилося денно і нощно охороняти вже наявне полум'я.

У міру розвитку цивілізації стало ясно, що вогонь можна використовувати для освітлення. З'явилися перші смолоскипи, пальники, що виділяють світло. Дещо пізніше на арену вийшли свічки, зроблені з воску.

Вже ближче до наших століть, коли особливий розвиток отримала канцелярія, стали з'являтися перші аналоги настільних ламп. Революція ж сталася з винаходом електрики.

У наш час купити настільні лампи не буде складно. Необхідно всього лише вибрати моделі і вказати на них продавцю!

Як вибрати

Отже, Ви зважилися придбати настільні лампи в інтернет-магазині. Але навіть такий випадок не звільняє Вас від відповідальності вибору цього освітлювального приладу. Отже, як же потрібно вбирати лампу для столу?

1. Матеріал. Найпопулярніші зараз варіанти - це пластик, метал і їх комбінації. Вони є довговічними, зручними у використанні і міцними. Якщо ж естетизм хвилює Вас більше, то тоді може знадобитися придбати лампу з альтернативних матеріалів.

2. Висота. Для звичайних потреб буде достатньо, якщо висота ніжки складе до 60 сантиметрів.

3. Гнучка ніжка світильника дозволить направити світло туди, куди потрібно Вам.

4. Потужність. Вибирайте лампочку так, щоб світло від неї було в міру яскравим і в міру приглушеним. Якщо перевага буде в одну зі сторін, Ви ризикуєте сильно пошкодити зір.

5. Ціна. Хоча зараз представлено багато дорогих варіантів, ми пропонуємо настільні лампи недорого без втрати їх якості.

Вибрати освітлювальні прилади оптом та в роздріб можна в нашому інтернет-магазині. Ми завжди дбаємо про те, щоб клієнт залишився задоволений покупкою.