Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

М'ячі

Ігри на кожен день м'ячі

Якщо подумати, який спортивний інвентар дійсно може стати в нагоді в будь-який незрозумілій ситуації, то це напевно будуть м'ячі. Придумано ігор з м'ячем чимала кількість, серед них, як і ті, які офіційно прийняті, так і ті, які люди придумали самі для свого дозвілля. Купити м'ячі оптом можна і в нашому магазині. Ми дбаємо про якість товару і його приємну ціну!

Історія

Хоча, здається, що футбол і волейбол з'явилися не так давно, історики відзначають зображення м'яча на дуже древніх малюнках і пам'ятниках. Є свідчення про те, що людство познайомилося з м'ячем дуже давно. Ще в древніх Греції та Римі люди грали предметами, схожими на м'ячі.

Різноманітність ігор, пов'язаних з м'ячем, було дуже велике. Серед них і ті, де м'яч треба відбивати ногою, і ті, в яких його потрібно відбивати руками, підкидати.

Згодом ігри в м'яч пережили ряд метаморфозів. На сьогоднішній день відомі десятки ігор, в яких потрібно маніпулювати м'ячем. Деякі з них стали офіційними. Але є і ті, які люди модифікували, зробивши народними. Молодь не стоїть на місці, також беручи участь в створенні нових ігор з використанням м'яча.

Купити футбольний м'яч для спортивних занять - відмінна ідея, тим більше в мережі Ви знайдете тисячі гайдів! Переглянути футбольнi i баскетбольнi набори.

Як вибирати

Недорого волейбольний м'яч або футбольний можна вибрати у нас в магазині. Ми б хотіли розповісти, як це робиться.

1. Для чого Вам м'яч? Для різних ігор потрібні різні м'ячі. Волейбол - це одне рішення, футбол інше, а гандбол - третє.

2. Тип м'яча. Є м'ячі для професіоналів, до яких додаються сертифікати про якість, тренувальні з підвищеною щільністю, аматорські та інші підтипи кожного з них.

3. Розмір м'яча повинен відповідати віку гравця. Чим молодше гравець, тим менший потрібен м'яч.

4. Міцність і матеріали. Це нерозривно пов'язані якості. М'ячі в інтернет-магазині представлені відповідно до того, наскільки повинен бути хороший м'яч для того чи іншого виду спорту.

5. Якщо це важливо, досліджуйте м'яч на наявність відзнак від Федерації футболу. Ця організація знає, які м'ячі мають гарні характеристики, а які ні. ФІФА одноосібно затверджує норми характеристик м'ячів для різних гравців і типів футболу.

М'ячі в Україні представлені у величезному асортименті. Ми допоможемо Вам вибрати м'яч собі до смаку і по кишені. Досить вивчити прості правила і самостійно зорієнтуватися в каталозі буде набагато простіше.
Всi iграшки тут.