Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Вішалки

Вішалки для одягу оптом

Вішалки для одягу є в кожному будинку, але особливо вішалки для одягу оптом необхідні, коли мова йде про обладнання магазину. Якщо одяг розвішаний на вішалках, то покупцям значно простіше ознайомитися з асортиментом. Якість вішалок грає не останню роль. Цей елемент повинен бути підібраний за матеріалом, кольором і формою.

Завдяки даній деталі формується імідж магазину. Крім того, відразу видно, що в даній торговій точці дуже відповідально підходять до демонстрації продукції, і піклуються про споживачів. Вішалки купити оптом коштує в тому випадку, якщо ви розширюєте асортимент, додаєте багато нового товару. Вибір повинен здійснюватися з урахуванням характеристики одягу, для якої вони призначені.

Як вибрати

Звичайно, вам потрібні вішалки, які мають відповідні характеристики. Тому зверніть увагу на матеріал, який використовується для їх виготовлення. Особливу важливість грає якість виконання, експлуатаційні показники, ступінь міцності виробів. Вибираючи вішалки плічка оптом, зверніть увагу і на те, як виглядає виріб. Вдало підібрані зразки допоможуть зробити інтер'єр магазину стилістично витриманим.

Має значення, який одяг ви будете демонструвати на вішалках. Можна купити універсальні вішалки, для верхнього одягу, для брюк, спідниць. Можна придбати вакуумні пакети для компактного зберігання одягу. Не менш затребувані вішалки для нижньої білизни, для дитячого одягу, та інше. Вішалки різного типу ви можете купити у нас, в широкому асортименті. Ціни дуже демократичні, тому обладнати свій магазин ви зможете без зайвих витрат.

Де купити

Щоб уникнути зайвих витрат, пов'язаних з транспортом, втрати часу, такий товар краще купити у нас на сайті. Ми продаємо вішалки оптом та в роздріб дешево, і це теж значно перевага. Зручно вмостившись у свого комп'ютера, ви витратите на придбання вішалок хвилини, і присвятіть заощаджений час розвитку бізнесу і іншим справам.

Пропоновані в каталозі вішалки різні за конструкцією, вони можуть мати протиковзке покриття, вставки з поролону. Матеріал, що використовується забезпечує виробу експлуатаційні показники, а також естетичні якості. Зазвичай, вішалки бувають дерев'яні, металеві, пластикові. При комбінуванні декількох матеріалів досягається додаткова функціональність. Ми продаємо якісні товари для одягу, які мають відповідну для вас ціну!