Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Ключниці

Сучасні футляри для ключів

Мають стильний дизайн і прямокутну форму, ключниці стали незамінними «помічниками» у сфері зберігання ключів. Основною концепцією виробів, є фіксуюча і об'єднує функції для збереження ключів. Наявність сучасного футляра для ключів, в якому передбачені спеціальні «кишеньки» для дрібних речей, зменшує ризики втрати речей.
Здійснюючи інтернет-шопінг, можна придбати ключниці оптом за найдемократичнішими цінами. Види футлярів для зберігання ключів можуть мати оригінальний і неординарний дизайн. При наявності таких корисних деталях інтер'єру, люди можуть бути спокійні за збереження свого майна.

Ідеальні сейфи для зберігання

Можна розглянути більш детально, що ж таке сучасні ключниці? Прямокутні футляри для зберігання ключів, являють собою ідеальні «ящики» для забезпечення безпеки дрібних предметів. Адже по суті, навіть при самих високотехнологічних системах захисту приміщень, до них можна знайти прямий доступ при неналежному зберіганні ключів. 
Ключниці оптом купити рекомендується на ресурсі, що мають певний досвід і авторитет в області продажів у великих обсягах. Особливо зручно мати «сейфи» для ключів при щоденному користуванні. Ключі можуть зберігатися від різних приміщень в одному місці:
• конференц-зали;
• кабінети;
• шафи;
• гардероби;
• підсобки.
Як правило, закривається ключниця знаходиться в полі зору охоронця або якого-небудь відповідальної особи, що виключає можливість злому і проникнення шахраїв.

Види

Існує кілька видів настінних ключниць в залежності від матеріалів (дерево, метал, пластмаса та ін), з яких виготовляються вироби. Поширеними «сейфами для зберігання ключів вважаються дерев'яні і пластикові футляри. На сайті нашої компанії, яка пропонує оригінальні аксесуари для інтер'єру приміщень або будинку, можна відшукати ключниці оптом недорого.
Вироби для зберігання ключів, можуть бути чудовими подарунками близьким і знайомим, які будуть вдячні за такі практичні презенти. Ключниці, представлені в нашому онлайн-магазині, можна сміливо віднести до категорії сувенірної продукції.

Шопінг у форматі онлайн

При покупці товарів в нашому магазині, клієнтам надається величезний вибір продукції хорошої якості і за низькою вартістю. Купівля ключниці оптом Україна - яскраве тому підтвердження. 
Наша організація створює всі умови, для того щоб покупці залишалися задоволеними. Тому нас знають, як надійного партнера при взаємовигідному співробітництві. Soloveiko.com.ua пропонує опт і роздріб дешево.