Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Праски

Покупка приладiв для прасування

Праска вважається самим необхідним приладом в домашньому побуті. Його значення в господарстві досить важко переоцінити. З моменту створення, електроприлад для прасування значно змінився. Технічне вдосконалення елемента побутової техніки призвело до появи важливих функцій.
Розвиток сучасних технологій в області «прасувальних інструментів» сприяло зростанню популярності електричних приладів. Праски оптом можна купити у нас в великому асортименті. Різні моделі та характеристики прасок представлені в інтернет магазині, відвідати який можна в будь-який зручний час.

Основні критерії вибору електроприладів для прасування

Відомими виробниками прасок є Domotec і Maestro, які завоювали авторитет серед покупців. Для того щоб купити праски оптом та в роздріб необхідно розуміти доцільність придбань. Критеріями вибору термічних приладів для прасування повинні бути:
• функціональність виробів;
• хороші технічні характеристики;
• відповідність ціни і відмінна якість товару
Сьогодні важко уявити сучасну праску без антипригарного покриття і режимів відпарювання. Праски оптом з України є вишукування технічних і дизайнерських рішень. Якщо потрібен дорожній і компактний варіант - подивіться на випарювач. Для людей, які розвивають свій бізнес в сфері побутових приладів, наша онлайн платформа буде хорошим помічником у вирішенні багатьох завдань.

Види

Слід пам'ятати, що незалежно від матеріалу і дизайну конструкції, з якої виробляється побутова техніка, вона повинна працювати!
При виборі недорогих прасок оптом потрібно звертати особливу увагу на технічні особливості товару. Існують різні види підошв в праски (керамічні, сталеві і турмалінові) в залежності від використовуваних матеріалів. Для різних категорій покупців, є відповідно різні варіанти моделей прасок (бюджетні прості і багатофункціональні).

Переваги оптових онлайн покупок

Більш низька вартість приладів в порівнянні з роздробом є найвагомішим аргументом при покупках товарів у великих обсягах. Ви можете мобільно придбати товар, заповнивши необхідну форму замовлення протягом декількох хвилин. Оправлення продукції здійснюється в день покупки продукції. Прості сучасні праски мають стандартні режими і характеристики, які представлені в описах приладів.