Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Тестери, мультиметри

Необхідна річ у вашому будинку

Мультиметр або як його ще називають, тестер, - це багатофункціональний прилад, який виконує функцію вимірювання напруги в розетці або перевіряє провідник на цілісність. Тестери, мультиметри бувають двох видів: цифрові і аналогові. Основна відмінність цифрового мультиметра від аналогового полягає в тому, що в аналоговому мультиметрi результати вимірювань показує класична шкала зі стрілкою, а в цифровому - цифрове табло. На сьогоднішній день аналогова модель все частіше поступається по точності вимірювання цифровiй моделі. При цьому аналогові прилади не втратили свою актуальність. Наприклад, вони незамінні при роботі в умовах сильних радіоперешкод в той час, коли цифрові тестери можуть перестати працювати. Для вимірювання ваги використовуйте ваги. Вигідніше купувати тестери мультиметри оптом, так ви стаєте власником якісного товару за низькою ціною. Тестери мультиметри оптом та в роздріб з України пропонує величезну кількість різновидів. Тому підібрати для себе найкращий варіант не складе ніяких труднощів.

Віртуальні покупки або як заощадити

Віртуальний шопінг набирає все більше визнання серед покупців, які прагнуть здійснити вигідні покупки. Якщо ви шукаєте недорогі тестери мультиметри оптом, загляньте на сторінки нашого онлайн-каталогу. Завдяки зручній системі навігації ви можете оформити замовлення за допомогою всього лише пари кліків миші. Тестери мультиметри купити оптом та вибрати легко, не відриваючись від повсякденних справ. Перевагою нашого інтернет-магазину є низькі ціни. Наш інтернет-магазин співпрацює лише з кращими китайськими виробниками, які пропонують тестери мультиметри за вигідною ціною. Це і є запорукою нашого успіху .

Незамінний кишеньковий помічник

Наш інтернет-магазин регулярно оновлює свій асортимент побутової техніки та часто робить знижки на нього. Пропоновані нами тестери, мають стандартний набір виконуваних вимірювань. При виборі цього приладу слід брати до уваги умови, в яких він буде використовуватися. Наші кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати максимально відповідний для вас варіант мультиметра. Ми цінуємо своїх покупців, пропонуючи співпрацю на вигідних умовах і довірчі стосунки.