Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Блендери

Кухонні блендери оптом

Дивовижно практичними та функціональними є сучасні блендери, які набагато компактніші і дешевше, ніж кухонні комбайни. Існують кілька типів блендерів, стаціонарні й заглибні. До першого виду відносять пристрої на спеціальній основі, що складається з ємності з ножами, розташованими на дні конструкції. До другого типу відносяться прилади, які мають довгастий корпус з обертовими гострими металевими лезами.
Придбати блендери оптом, можна відвідавши інтернет-магазин компанії і оформивши замовлення на товар, який вам сподобався, в будь-який зручний час. Позитивний момент при використанні блендерів - це компактний розмір виробів, який не займає багато місця на кухні.

Продуктивність побутової техніки

До основних показників продуктивності компактних блендерів можна віднести їх потужність і витратні матеріали (насадки). Відомо, що чим більше потужність приладу, тим більші навантаження він здатний витримувати в процесі експлуатації. Потужність існуючих блендерів варіюється від ста до понад семисот ват. Залежно від показника потужності, можна дізнатися з якими продуктами може працювати електроприлад.
• до трьохсот ват блендер підходить для змішування та приготування рідин;
• понад чотирьохсот, але не більше п'ятисот ват - прилад підходить для нарізки м'яса і овочів;
• для подрібнення твердих продуктів (льоду, горіхів тощо) необхідна потужність не менше ніж шестисот ват
Практично всі моделі блендерів підключаються від стаціонарної мережі (220 В), але бувають види приладів, живлення яких походить від акумуляторів. При подрібненні продуктів і приготування сумішей, значення має обсяг глечика, який може бути до двох літрів. Блендери оптом купити рекомендується на спеціальному порталі, який є професіоналом у своїй галузі. Переглянути мiксери на нашому сайтi.

Рекомендації при виборі товарів

Правильний вибір продукції необхідно проводити з урахуванням багатьох факторів. Наприклад, якщо потрібен багатофункціональний блендер, який зможе стати хорошою альтернативою кухонного комбайну, то можна зробити вибір на користь моделі вироби Maestro MR566 (800 ват). Електричний прилад має комплект насадок для збивання, кухонний процесор і ножі з нержавіючої сталі.
Недорогі блендери оптом та в роздріб є універсальними пристроями для помолу продуктів і змішування рідин.

Важливі моменти

Купуючи товари від виробників (Domotec, Eltron, Maestro) необхідно враховувати особливості товарів (режими, комплектація). Зразками для бездоганного застосування блендерів є поєднання декількох режимів одночасно (спінювання, вакуумний насос, самоочищення, турборежим, імпульсний). Це відмінний варіант для практичного вкладення підприємців у сфері оптових покупок.
Переглянути весь список побутової техніки.