Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

LED вивіски і стрічки для барів

LED-вивіски і LED-стрічки

Світлодіодні технології користуються все більшим попитом. А лед вивіски і лед стрічки можна зустріти скрізь: і на приватному підприємстві (в якості реклами) і на улюбленій дачі (для підсвічування доріжок або басейну).

Історія розвитку

Лед вивіски і лед стрічки оптом та в роздріб скуповують практично все, і це не дивно. Дану технологію визнали найперспективнішою серед всіх видів освітлення. Вже зараз вона використовується практично у всіх сферах життя. Дивно, але сам світлодіод з'явився всього сто років тому.
У 1923 році невідомий раніше вчений О. В. Лосєв випадково помітив незвичайне світіння в ході лабораторного експерименту. Дивне випромінювання електричного струму названо «ефект Лосєва». Спочатку співвітчизники цьому явищу не приділили будь-якого уваги, не знаючи, як отриманий результат можна застосувати в житті. Знали б вони, що лід вивіски і лід стрічки оптом купити буде прагнути практичні кожен для своєї справи, можливо, взялися за ідею більш ретельно.
Американські вчені в 1951 році зацікавилися «ефектом Лосєва» і відкрили центр з розробки напівпровідникових виробів.
У 1961 р вперше була запатентована LED-технологія. Уже в наступному році в Іллінойсі Н. Холоньяк винайшов червоне і жовто-зелене свічення. Це був принципово новий підхід до вивчення світла. Світлодіод значно відрізнявся від будь-якого типу освітлення, винайденого раніше.
У 1968 винайдений перший в світі світлодіодний екран, який, хоча і носив рекламний характер, допоміг налагодити серійне виробництво червоних світлодіодів. Ці лед вивіски і лед стрічки оптом недорого коштувати не могли, кожен носій обходився близько двохсот доларів США.
У наступні роки вчені всього світу прагнули збільшити світловий потік і розширити діапазон. Тепер слово «світлодіод» став синонімом яскравості, були відкриті нові кольори для комерційного і приватного використання. З кожним роком ціни ставали все нижче, що дало можливість активно використовувати лед в рекламних цілях, ландшафтному дизайні та ін. Щоб бути завжди зі світлом, купуйте ліхтарик.

Де використовується

Лед вивіски і лед стрічки оптом в Україні використовує для освітлення:
• вуличного;
• домашнього;
• промислового;
• в рекламних цілях;
• для підсвічування об'єктів;
• для презентації водойм.
Лед-освітлення допоможе залучити потік нових клієнтів в ваш бізнес, зробити заклад більш впізнаваним.
Подивитися весь список побутової техніки.