Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Вентилятори - помічники від спеки!

Вентилятори - помічники від спеки!

Вентилятори — незамінні в спеку

У спеку дуже складно працювати. Кожне переміщення, як подвиг. Дуже багато хто вибирає для себе вентилятори оптом та в роздрыб  недорого і вирішують проблему.

Історія виникнення

Першими примітивними пристроями від літньої спеки були віяла і опахала. Японці створили складаний віяло в 6 столітті. Витонченість цього винаходу нагадувало твори мистецтва.

У 1830 році було придумано механічний пристрій. Воно являло собою опахало, яке рухалося вперед-назад. Працювала така новинка до тих пір, поки гиря не торкалася підлоги, далі доводилося намотувати трос на барабан, щоб запустити наступний цикл пристрою. 

Перші конструкції приводилися в рух за допомогою води. Електричний прилад винайшли лише в 19 столітті. Почали з'являтися різновиди: стельові, настінні, підлогові. 

Переваги і характеристики

Прилад являє собою електромотор та вісь, на якій обертаються лопаті. З їх допомогою повітря рухається і створює необхідний протяг. Купити вентилятори можна різних розмірів. Навіть портативні прилади зможуть направити на Вас такий бажаний потік повітря.

Настільні пристрої мають «ніжку». Їх можна встановити в потрібному місці і направити обдув. Перевага цих пристроїв в мобільності. Вони досить легкі. Експлуатувати такі прилади можна в будь-якому приміщенні. На що звернути увагу:

•    потужність;
•    рівень шуму;
•    діаметр лопатей (чим більше, тим краще);
•    кут повороту;
•    захисна решітка;
•    кількість швидкостей.

Деякі моделі мають в комплектації пульт ДУ. Дуже зручно направляти потік зі свого робочого місця. Моделями на прищіпці можна користуватися, розташовуючи їх у нестандартних точках. Наприклад, прикріпивши прилад до спинки крісла. Тепловентилятори дешево і доступно з нашого асортименту.

Ручні портативні аксесуари підключаються до будь-якого пристрою, де є USB. Це зручно, якщо ви довго працюєте за комп'ютером або хочете переглянути відео на ноутбуці. Ці маленькі прилади створюють достатній потік повітря для обдування. У спекотні дні їх можна постійно брати з собою. 

Найпопулярніше — це підлогове пристрій. Воно набагато могутніше. Радіальний вентилятор здатний за короткий час значно знизити температуру в приміщенні. Ця побутова техніка легко забезпечує прохолодою не тільки робоче місце, але і всю кімнату. 

Вентилятори оптом в Україні — популярний і актуальний товар.

Другие статьи