Корзина
269 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Як підібрати одяг для занять спортом

Як підібрати одяг для занять спортом

Як підібрати одяг для занять спортом

Найчастіше правильність вибору одягу для занять спортом може в значній мірі вплинути на якість ваших тренувань. Отже, при покупці спортивного костюма не потрібно орієнтуватися виключно на зовнішню його привабливість. Найважливішими критеріями в даному випадку повинні для вас бути: якість матеріалу і пошиття купується речі, а також її основні характеристики.

Визначаємося з вибором

Для початку визначтеся з тим, який саме комплект спортивного одягу вам необхідний. Наприклад, якщо ви будете грати в теніс, то вам знадобляться шорти, майка і бейсболка. А для занять легкою атлетикою - спортивний костюм і футболка.

Купуючи спортивний одяг вперше, буде краще звернутися за допомогою до консультанта. Розкажіть йому, для яких цілей вам потрібен одяг. Співробітник магазину допоможе визначитися з вибором і при необхідностю вкаже на аксесуари, які можуть стати в нагоді в процесі занять.

Оптовий інтернет магазин одягу та взуття часто теж може запропонувати допомогу при виборі екіпіровки. На більшості таких ресурсів є сервіси, що дозволяють в онлайн-режимі отримати відповіді на всі запитання.

Чому краще віддати перевагу

Якщо якийсь комплект одягу привернув вашу увагу, то для початку придивіться до матеріалу, з якого вона виготовлена. Перевагу краще віддавати синтетичних матеріалів, в складі яких присутня лайкра. Сучасна якісна синтетика відмінно пропускає повітря, не затримує вологу і запах, а також швидко висихає.

При виборі фасону спортивного одягу візьміть до уваги те, що вона повинна бути вільного крою. Винятком тут можуть бути тільки компресійні майки і шорти, призначені для корекції фігури. Обов'язково перевірте акуратність пошиття речей і надійність всіх наявних на них швів. Вони повинні бути плоскими. А в ідеалі, звичайно, краще вибирати безшовну одяг.

Перед покупкою приміряйте обраний жiночий одяг. Ще не зайвим буде зробити в ній кілька вправ. Спортивний одяг не повинен сковувати рухів, і ви не повинні відчувати в ній дискомфорту. Якщо ви відчуваєте, що щось не так, то краще вибрати інший фасон або приміряти більший, або менший розмір.

Підбираючи спорядження для активного відпочинку або занять на свіжому повітрі, слід не забувати про те, що вона, як правило, складається з 3 шарів одягу. Внутрішній шар повинен сприяти тому, щоб тіло в процесі тренування залишалося сухим, середній - утримувати тепло, а в завдання зовнішнього шару входить захист від вітру і негоди.

Другие статьи