Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Як підібрати шкарпетки під одяг

Як підібрати шкарпетки під одяг

Як підібрати шкарпетки під одяг

Всілякі дрібниці, білизна, шкарпетки оптом: Одеса була і залишається містом, куди з різних місць з'їжджаються покупці в пошуках товарів за низькими цінами. І бажання заощадити нерідко призводить до покупки явно нестильного товару. Ну і що з того, адже це просто шкарпетки. Насправді навіть такий непримітний елемент гардероба ще треба вміти правильно носити.

Колірна гамма

В першу чергу має значення колір шкарпеток. Є ряд рекомендацій щодо використання того чи іншого відтінку, а також поєднання його з рештою одягом. Дуже важливо запам'ятати, що білі шкарпетки існують виключно для спортивних цілей. Їх можна надягати лише в спортзал або для гри в футбол з друзями, але ніяк не в поєднанні з діловим костюмом або навіть з повсякденним одягом. Як не дивно, навіть білі шкарпетки, вдягнуті під джинси, будуть вважатися ознакою поганого тону.

Що стосується інших квітів, то з їх вибором трохи складніше. Загальноприйнято, що відтінок шкарпеток повинен поєднуватися саме з брюками або джинсами, але ніяк не з взуттям, як можна нерідко помітити. Це змушує власників різнокольорових штанів подбати про запас відповідних шкарпеток. Те, що джинси мають невизначений колір, ще не привід одягати під них чоловiчi шкарпетки будь-якого забарвлення - все одно потрібно постаратися підібрати максимально схожі. Якщо ж такої пари в запасі не виявилося, то, в крайньому випадку, можна надіти шкарпетки трохи темніше штанів, але ніяк не контрастують з ними.

Різнокольорові яскраві шкарпетки можна носити лише вдома, де ніхто не вкаже на поганий тон. Важко уявити серйозні переговори солідних людей, один з яких хизується в шкарпетках з мультяшним героєм. Серйозне ставлення до такої людини сформувати неможливо, навіть доклавши максимум зусиль.

Як носити

Крім того, які людина носить шкарпетки, важливо ще й те, як він носить шкарпетки. Скрученими або складеними в кілька разів носками в наші дні можна хіба що насмішити оточуючих. Їх можна носити тільки рівно, причому висота їх повинна бути відповідна моменту. Якщо це діловий костюм, то довжина шкарпеток повинна бути достатня для того, щоб, поклавши ногу на ногу, їх власник не показав на загальний огляд голі ноги. Це стосується не тільки ділових зустрічей, а й спілкування з прекрасною статтю. У поєднанні з шортами шкарпетки навпаки повинні бути максимально короткими, щоб візуально не вкорочувати нижні кінцівки володаря. Сандалії і шльопанці повинні автоматично припиняти бажання надіти шкарпетки.

Другие статьи