Корзина
269 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Як підібрати туфлі

Як підібрати туфлі

Як підібрати туфлі

Туфлі - незамінна річ для кожної жінки. Існує величезна різноманітність туфель, щоб догодити кожній дівчині. Наприклад, повсякденні туфлі на маленьких підборах, відкриті туфлі для спекотної пори року, а також неймовірно красиві туфлі на високій шпильці. Де купити взуття оптом в Одесі і як правильно вибрати собі відповідну пару?

Кілька правил при виборі взуття

Вирішити, для якої мети вам потрібні туфлі, який стиль повинен бути в них витриманий; адже туфлі ділового стилю для роботи і туфлі для вечірок - це різні речі;

- враховуйте свій статус, вік та інші чинники; не варто жінці в похилому віці купувати моделі з молодіжних колекцій - це виглядає безглуздо;

- враховувати свій бюджет; можете купити хороші і якісні туфлі як на ринку, так і в дорогому бутіку;

- пам'ятайте, сильно економити на взутті не потрібно; краще купити одну пару якісних туфель надовго, ніж лагодити шпильки або змінювати їх на нові щомісяця.

Види взуття на кожен день

Звичайно ж, дуже зручно купити собі туфлі на всі можливі випадки життя. Але, нажаль, нинішній стиль життя слабкої статі не дає цього зробити. У гардеробі у кожної жінки має стояти кілька пар, наприклад: повсякденне жiноче взуття, щось святкове і феєричне і легке світле літнє взуття. Обмежте коло вибору, оцінивши ситуацію вашого гардеробу.

Покупка взуття на кожен день. Тут головна функція - комфорт і зручність. Не купуйте занадто високий каблук. Бажано, щоб це взуття було одного кольору без безлічі прикрас. Універсальні жiночi туфлі підійдуть вам під будь-який одяг.

Взуття "на вихід" - нинішній асортимент має на увазі під собою величезний вибір  кольору і моделі взуття.

Найчастіше святкове взуття надягається на пару годин. Тому вибирайте більш красиву пару, ніж зручну. Ви можете придбати яскраві туфлі на високих підборах. Власницям чорного кольору волосся ідеально підійдуть сині або фіолетові шпильки. Рудим дамам чудово підходять бордовий замш або смарагд.

Враховуйте свій цветотип і тип фігури. Туфлі, колір яких вам не йде, додають вам вік. Неправильний каблук зробить ваші ноги некрасивими.

Що ж стосується соціального статусу? Існують моделі, які підходять тільки для окремої вікової категорії. Наприклад, дама в похилому віці не повинна купувати занадто яскраві лакові туфлі на 13 сантиметровій шпильці. Це завжди виглядає дивно і не до місця.

Другие статьи